Aktualności
GOPS Kozy
{Play}Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych w Polsce – dalsze wyzwania”, podsumowującym serię konsultacji społecznych projektów rozwiązań ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych, które odbyły się w czerwcu, lipcu oraz wrześniu bieżącego roku.
 
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu pt. Opracowanie projektu ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych o proponowanej nazwie: Ustawa o wyrównywaniu szans osób z niepełnosprawnościami wraz z Oceną Skutków Regulacji i uzasadnieniem, jak też propozycji zmian legislacyjnych podążających za nową ustawą, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działanie 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
  
Spotkanie wieńczące konsultacje społeczne projektów rozwiązań ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych, zatytułowane „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych w Polsce– dalsze wyzwania”, będzie okazją do podsumowania dotychczasowych prac, zaprezentowania wniosków z odbytych już konsultacji społecznych, a także będzie polem do dyskusji na temat kierunków przyszłych działań.
 
Wydarzenie odbędzie się w Warszawie 19 października 2023 w godz. 10:00 – 15:00.  
 
Zachęcamy do zapisów poprzez formularz:

„Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych w Polsce – dalsze wyzwania" spotkanie podsumowujące konsultacje społeczne 19.10.2023

Do osób, które otrzymają potwierdzenie udziału w spotkaniu, zostanie wysłany osobny mail z adresem miejsca wydarzenia.  
 
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Agnieszka Bryndza-Stabro
Specjalista ds. PR

tel. 663 603 408
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!!! Zmiana adresu siedziby w Krakowie!
 
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
ul. Świętokrzyska 14
30-015 Kraków
 
http://www.firr.org.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: (+48) 12 444 73 49
Tel. kom.: (+48) 663 603 408
Faks: (+48) 12 350 63 04